Gameinbusiness

 • gameinbusiness2

  Gameinbusiness markasına ait e-öğrenme materyal demolarını görmek için eğitim başlıklarının üzerine tıklayınız.

 • Gameinbusiness markası adı adından da anlaşılabileceği için e-öğrenmede son yıllarda oldukça popüler olan oyunlaştırma (gamification) trendi doğrultusunda oluşturulmuştur. Bu markamızda ürünlerimizin bir kısmı daha önceden öğrenilmiş bir konuyu pekiştirmek üzere hazırlanmıştır. Ürünlerimizin diğer kısmı ise daha önceden öğrenilmiş bir konunun eğlenceli bir şekilde öğretilmesi için oyunun içine kısa konu serpiştirilerek “bilgi destekli” olarak hazırlanmıştır.

  Gameinbusiness markamız altında çeşitli simülasyon ve rol oynama oyunlar da geliştirmekteyiz.

  Bu oyunlarımızın bir kısmı sayısal simülasyon olarak geliştirdiğimiz ürünlerdir. Bu oyunlarda kullanıcı bir şirketin yönetici rolüne girerek şirketi için bazı sayısal kararlar almaktadır. Buna göre oyun simülasyonu, sayısal hesaplamalar yaparak kullanıcının kararlarına göre sonuçlar ortaya koymaktadır.

  Bu oyunlarımızın diğer kısmı ise sözel simülasyon olarak geliştirdiğimiz oyunlardır. Bu oyunlarda kullanıcı bazen bir şirket yöneticisi rolüne girerek bazen de oyundaki bir karakterin rolüne girerek bazı sözel kararlar vermektedir. Dolayısıyla, oyun simülasyonu sayısal hesaplamalar yaparak veya sözel algoritmalar eşliğinde önceden hazırlanmış senaryo planları çerçevesinde kullanıcının kararlarına göre sonuçlar ortaya koymaktadır.

  İş oyunlarımız tüm iş dünyası tarafından kabul gören bilimsel teorilere dayanarak formüle edilmiştir.

  Gameinbusiness markasındaki katalog e-eğitimlerini kiralayabileceğiniz gibi bu marka yapısına uygun şekilde sizler için A’dan Z’ye e-eğitimler hazırlayabiliriz.

  Daha detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

  Bize Ulaşın