Caseinbusiness

 • case_logo

  Caseinbusiness markasına ait e-eğitimlerin demolarını görmek için eğitim başlıklarının üzerine tıklayınız

 • Caseinbusiness markası vaka tabanlı e-öğrenme materyallerinin geliştirilmesi amacıyla oluşturulmuştur. Eğitim bir vakayı temel alarak ilerlemekte ve öğretilmesi hedeflenen konu ile vaka iç içe geçirilerek kullanıcın konuyu daha kolay ve daha kalıcı olarak öğrenmesi amaçlanmaktadır. Caseinbusiness markasında iki tip ürün bulunmaktadır. Bunlardan birincisi gerçek vakalar üzerine inşa edilen e-eğitimlerdir. Eğitim konuları iş dünyasından alınmış gerçek vakalarla harmanlanmıştır.

  İkincisi ise kurgusal vakalar üzerine inşa edilen eğitimlerdir. Kurgusal vakalar eşliğinde kullanıcının eğitim konularını daha kolay kavraması ve içselleştirmesi amaçlanmıştır.

  Eğitimlerin içerisinde konu anlatımı vakalarla sarmal bir yapı içerisinde verilmiştir. Bu sarmal yapının kullanıcıyı yormaması için konu anlatımları özet hale getirilmiş ve “Bilgi Destekleri” olacak şekilde materyalin içerisinde yerini almıştır.

  Caseinbusiness markasındaki katalog e-eğitimlerini kiralayabileceğiniz gibi bu marka yapısına uygun şekilde sizler için A’dan Z’ye e-eğitimler hazırlayabiliriz.

  Daha detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

  Bize Ulaşın